.

.

Kedvezmény
Optikai OTDR Dob Kábel Singlemode 9/125um 2km

Optikai OTDR Dob Kábel Singlemode 9/125um 2km

HUF 12123.00

Áruk mennyisége
Elérhető

Köszönöm a megértését.
GARANCIA&GARANCIA
1. Vevő korai megerősítést lesz nagyra értékelik, miután megkapta a tételek. Biztosítani tudjuk a nemzetközi szállítási szolgáltatások a következők :
China Post Air Mail, HK Post Air Mail, EMS, TNT, DHL, UPS, a Fedex. Az alapértelmezett mód a China post levegő mail, majd a HK post air mail. Ha egyéb fizetési feltételeket, kérjük, tudassa velünk, amikor parancsot. A legjobb módja annak, közvetlen, online fizetés,megadhatja magát.
SZÁLLÍTÁS
1. Akkor kérjük lépjen velünk kapcsolatba, mielőtt elhagyja a negatív vagy semleges visszajelzést. Fogunk dolgozni, hogy megoldja a problémákat. Csak 1 perc, de ezt az 1 percet a rendkívül fontos jelentőséggel bír számunkra.

Az áru jellemzői

Márka Név:
TRENSBATTER
Modell Száma:
HH-123
Elem:
otdr dob kábel
Típus:
Optikai OTDR Dob Kábel Singlemode 9/125um 2km
csatlakozó:
FC/SC/LC/ST szabott
Lengyel:
PC/UPC/APC
dimenzió:
230*230*115
Tömeg:
0.9 kg
is_customized:
Yes
Vásárlók, ahogy tetszik
HUF 24165.00

KOMSHINE ODZE1000Optikai OTDR Dob Kábel Doboz / Szál Gyűrű / OTDR Halott Zóna Eliminator a Hossza 1000 Méter* A hordtáska által az USAPELIKÁN : Vízzáró*, crushproof, illetve por*

HUF 29430.00

(Az Elink) vezető videót, optikai termék gyártó Kínában.1krón 720 P CCTV videó Rost Convertver az AHD TVI CVI PTZ KameraÁttekintésElink HDAHD / HDCVI / HDTVI Optikai Adóvevő elf

HUF 6750.00

Feladott tételek vevő megerősítette cím hétfőtől péntekig (Hétvégén& Ünnep esetén) Kérjük, ellenőrizze a szállítási címet előtt figyelmesen pénztár.Mert a tőzsdei ko

HUF 25920.00

0 VppVideó Sávszélesség45 MHzMintavételi Sávszélesség10bitMintavételi Gyakoriság108 MHzRise and Fall időOptikai Jel Belső JitterDifferenciál NyereségDifferenciál FázisCsatlak

HUF 6156.00

Szinte minden rendelés alatt 2kg ingyenes szállítási által China Post Air Mail VILÁGSZERTE SZÁLLÍTÁS (kivéve néhány országban pedig APO / FPO) Lehet Fizetni keresztül Alipay, V

HUF 19929.00 20976.30

Leírás : MTP női / férfi OM4 optikai patch kábelA MTP AOC szerelvények telepített aktív optikai kábel, például QSFP / QDR / CXP Kihasználva MTP Foglalat, valamint FA össze a

HUF 17874.00

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia További informáci

HUF 12387.60

Videó digitális optikai átalakító fogadnak el teljes digitális videó nemátvitel tömörítési technológia magas minőségű videó hatás , amelyek megfelelnek a felhasználó a k

HUF 6399.00

1 LeírásOptikai patch kábel, valamint pigtail csatlakoztassa a különböző típusú csatlakozók, mint például ST, FC, SC, LC, vagy MU A kiváló minőségű kerámia foglalat, jó m

HUF 22137.30

Vevő korai megerősítést lesz nagyra értékelik, miután megkapta a tételek.5+1 / 0um, Conentricity : ≤1um 128um,Conectricity : 1≤3um 126.0 mmes, 5m optikai Patch Kábel...

HUF 33210.00

Funkciók Támogatása közötti konverziós között adaptív 10 BaseT / 100 BaseTX / 1000 BaseT, az 1000 BaseSX / LXPort 10 / 100 / 1000 BaseTX (RJ45), 1000 BaseSX / LX (SFP slot) Támogat

HUF 10797.30

5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Szálak átmérője(mm) : Φ 0.3Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0., Kft vezető gyártó kínálja üvegszálas

HUF 8853.00 9520.20

Hétfőtől péntekig (kivéve Ünnepnapokon) nem válaszol az emailekre a hétvégék, ünnepek Nagyon keményen dolgozunk, hogy a lehető legjobb ábrázolása stílilletve a szín a par

HUF 48600.00

60Síklapúságd BLegfeljebb 0.40Síklapúságd B≤0 kérjük, lépjen kapcsolatba szolgáltatás.1PMDps≤0 Ha ez úgy van elrendezve, termelés, nem fogadhatjuk el, hogy a törlési vagy

HUF 3110.00 3456.00

0 mmCsatlakozó Áll RendelkezésreSC,FC,ST,LC,MU,MTRJRost, mag áll rendelkezésre4,6,8,12,24 rost Akkor kérjük lépjen velünk kapcsolatba, mielőtt vissza...

HUF 16197.30

Ha van néhány értékes javaslata van, vagy bármilyen problémája az elemek, vagy a szállítás.2Legfeljebb 0 A pozitív visszajelzések lesz egy nagy encourgement nekünk a jövőben d

HUF 40500.00

Ha érdekel a termékeink, kérjük szabadon lépjen kapcsolatba velünk a Szállítási LODFIBER hajó keresztül, a Fed Ex, a DHL, UPS, TNT, EMS, vagy egy ügyfélrendezetthordozó...

HUF 34560.00 43200.00

KOMSHINE ODZE1000Optikai OTDR Dob Kábel Doboz / Szál Gyűrű / OTDR Halott Zóna Eliminator a Hossza 1000 Méter* A hordtáska által az USAPELIKÁN : Vízzáró*, crushproof, illetve por*

HUF 4587.30

8×8 mmes fém csőRost Típ=SMF281= Flexcore2=50 / 125µm3=62 Vevő korai megerősítést lesz nagyra értékelik, miután megkapta a tételek.A termékeket széles körben használt optika

HUF 10797.30

Mert a tőzsdei korlátok nem sikerült feltölteni a sok elem.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Vissza veszteségd B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Működési hullá

HUF 15117.30

A fizetés biztonságos fizetési processzor Letéti Ha nem kapja meg a nyertes elem (ek) követő 30 munkanapon belül, akkor kérjük, hagyj üzenetet vagy Emailben keressen minket, mi min